Pakalpojumi

Tulkojumi

SIA Balttext piedāvā Jums veikt profesionālus un kvalitatīvus rakstiskus tulkojumus. Pasūtījumu ātra izpilde būs papildu vērtība, jo tiks ietaupīts Jūsu laiks, tātad arī Jūsu nauda. Apstipriniet pasūtījumu un mēs jau strādājam pie tā izpildes!

Valodas

Tulkojumi tiek pamatā veikti no angļu valodas uz latviešu, kā arī no latviešu valodas uz angļu valodu, izmantojot pasaulē populārāko inteliģentas tulkošanas programmu SDL Trados. Tomēr tas nebūt nav viss, atsūtiet mums e-pastu ar Jūs interesējošo valodu pāri un mēs sazināsimies ar Jums par iespējamību veikt šādu tulkojumu un tā izmaksām.

Tulkotāji

Mūsu tulkotāji ir mūsu galvenā vērtība. Tulkojumiem no angļu uz latviešu valodu tie, galvenokārt, ir Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātē savu izglītību ieguvuši jaunie profesionāļi, vai arī izglītība iegūta citā augstākās izglītības iestādē, bet tulkošanas iemaņas apgūtas, vairāku gadu garumā veiksmīgi darbojoties tulkošanas pakalpojumu tirgū. Līdz ar to Jums tiek garantēts, ka tulkojumu veiks profesionāļi.

Kvalitātes garantija

Tulkojuma kvalitāti nodrošina pieredzējuši profesionāļi, kas izpildīs Jūsu pasūtījumu. Pēc tam, kad tulkotājs būs pabeidzis tulkojumu, tā kvalitāti pārbaudīs rediģētājs ar vismaz tikpat augstu vai augstāku kvalifikāciju, līdz ar to vēl vairāk uzlabojot galarezultātā Jūsu tulkojuma kvalitāti. Neviens pasūtījums netiek nodots bez pārbaudes!